Anasayfa / Kuzine Soba / Trabzon Kuzinesi

Trabzon Kuzinesi

TRABZON KUZİNESİ

Yayla evlerinin vazgeçilmezlerinden biri de Trabzon kuzinesidir. Köy evlerinde teknolojisinin bu kadar gelişmediği zamanlarda ısıtma ve pişirme yöntemleri için kullanılan sobalar günümüzde modern dokunuşlara sahip olduklarından dolayı ısınma ve pişirmenin yanı sıra dekoratif obje olarak da kullanılmaya başlanmıştır.  Firmamız 30 yılı aşkın süredir işin ustaları tarafından el işçiliği kullanılarak tasarlanan kuzine sobalar müşterilerine sunulmakta ve karşılıklı memnuniyet çerçevesinde çalışmasını sürdürmektedir.

Kaliteli ve uygun fiyatlı Trabzon kuzinesi modelleri sitemizde var olmaktadır. Dekorasyona önem veren bayanlar evlerinde veya kış bahçelerinde kuzinelere yer verir. Evinizin mevcut renklerine uyum sağlayan yeşil, kahverengi, siyah veya boyama işlemi uygulanmayan ham kuzinelerden birini tercih ederek evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

 Kuzinelerin Kullanım Alanları

Kış aylarında evlerinizi ısıtabilmek için tercih ettiğiniz kuzineleri yaz aylarında bahçenizde veya geniş ebatlara sahip olan balkonunuzda sadece pişirme işlemi adına kullanabilirsiniz.

Odun ateşinde pişen yemeklerin lezzeti herkes tarafından bilindiğinden dolayı, sulu yemeklerinizi, böreklerinizi, ev ekmeklerinizi ve fırın yemeklerinizi odun ateşinde pişirebilir, ailenize ve sevdiklerinize lezzetli yemekler sunabilme şansına sahip olabilirsiniz. Oldukça tasarruflu olduğundan dolayı da fırınlı soba çeşitleri lezzetli yemekler yaparken aynı zamanda bütçenizi de zorlamadan hem ısınabilme hem de yemek yapabilme olanağını sağlayabilirsiniz.

Tek Bir Ürün 3 Farklı Özellik

Satın almış olduğunuz kuzine sobanız ile yaşadığınız ortamı ısıtabilir, fırın bölümü ile istediğiniz yemekleri yapabilir, üst tabla bölümü yanı sobanın üst yüzeyinde yer alan bölüm ile yemeklerimizi ısıtabilir ya da çay demleyerek sevdiklerinizde sıcacık bir ortamda çay keyfi yapabilirsiniz.

  • Sadece bir ürün size 3 farklı alternatif sunmakta zamandan ve parasal açıdan tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız sizlerin maddi kayıp sağlamasının önüne geçebilmek adına uzun süreli kullanım ömrüne sahip olan ürünler imal etmekte ve üretim kaynaklı olan bütün sorunlara garanti kapsamında en kısa sürede çözüm getirmektedir.
  • Aldığınız bir ürün ile birden fazla gerecin sizlere sunduğu imkânlara sahip olabilmek, kaliteli ürün satın alarak uzun süre kullanabilmek, kalite ve uygun fiyat seçeneklerini harmanlayarak ürün temin edebilmek adına firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir