Anasayfa / Kuzine Soba / Doğal Taş Mangallar

Doğal Taş Mangallar

Son zamanlarda piknikçilerin gözdesi haline gelen doğal taş mangallar etin tadınız hiçbir şekilde bozmadan tamamen hijyenik olarak kendi yağında pişmesine olanak sağlıyor. Mangal her ne kadar keyifli ve lezzetli bir pişirme şekli olsa da kömürle çok fazla temas ettiğinden ve isi çektiğinden dolayı sağlığa zararı bulunuyor. Ancak son zamanların gözde ürünü haline gelen taş mangallarda etler direkt olarak kömürle temas etmediğinden dolayı isi çekmiyor ve kendi yağında pişiyor.

Arabanızın bagajına koyup pikniğe gidebilir. Ormanda ateş yakmadan, sobanın üzerinde mangal keyfi yapabilirsiniz.
Sadece kömürle değil gazlı sistemle de çalışabildiğinden dolayı mangal severler tarafında çok fazla tercih ediliyor. Taşın alttan gelen ısı ile beraber hijyenik bir şekilde eti pişirmesi etin daha lezzetli ve yumuşak olmasını sağlıyor. İsterseniz bahçenizde, isterseniz piknikte, isterseniz de evinizde rahatlıkla kullanabilir ve mangal keyfi yaşayabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Taş mangal, lezzetin doğal halini denediniz mi?
Uygun Fiyatlar İle Mangal Keyfi
Herkesin bütçesine uygun olarak üretilen taş mangallar kömürlü veya tüplü kullanılabildiğinden dolayı oldukça ekonomik şartlar ile mangal keyfi yapılmasını sağlıyor. Taş mangalınızı farklı ölçülerde yaptırabilir balkonunuzda veya bahçenizde kullanabilirsiniz. Izgaralı modellere oranla temizliği daha kolay olan tas mangalları sirke ve soğan ile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Doğal taş mangal modellerini kolayca kullanabilir, farklı lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Neden Taş Mangal Sobalarını Tercih Etmelisiniz?
Mangal tadını çok seviyor ancak sağlıklı olduğu düşünmüyor musunuz? Mangal yapmayı çok seviyor ancak sürekli pikniğe gitmeye vakit bulamıyor musunuz? Balkonunuzda mangal keyfi yapmak istiyor ancak çıkan kokudan etrafın rahatsız olacağını mı düşünüyorsunuz? Eğer bütün bu sorulara cevabınız evet ise sizin için en doğru tercih taş mangal soba modelleri.

Satın alacağınız taş mangalınız ile etiniz direk olarak kömür isine maruz kalmadığından dolayı sağlıklı olacaktır.
Pikniğe gitmeye vakit bulamıyorsanız mangal keyfini bahçenize veya balkonunuza getirebilirsiniz.
Ya da hiçbir şekilde koku ve duman çıkmayacağından dolayı mutfağınızda bile taş mangalınızın üzerinde etinizi pişirebilirsiniz.Sağlıklı etler pişirebilmek, çıkan kokular ile etrafı rahatsız etmemek ve isteğiniz zaman mangal keyfi yapabilmek adına sitemizden oldukça uygun doğal taş mangal fiyatlarını inceleyebilir ve satın alabilirsiniz. Artık mangal keyfi hem sağlıklı hem de pikniğe gerek duymadan evinizde.

Taş mangalı satın almak için 0464 242 27 55 sipariş verebilirsiniz.

Taş mangal, doğanın biz insanlara sunmuş olduğu güzelliklerinden sadece bir tanesidir. Taşıtların gidebileceği yolu olmayan dağların yüksek kesimlerinden çıkartılan taşlar 7 kez el işçiliğinden geçtikten sonra ”ızgara taşı” olma özelliğine geliyor. Nur Ak Kuzine soba olarak bizlerde özel pileki taşlarına göre sac sobalar yaparak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir